Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area
| Wi-Fi | Basen Basen typu „infinity” Basen ze słoną wodą | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area Le François o powierzchni 35 m² oferuje dogodną lokalizację w plażowej dzielnicy Le Françoisu. Apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.
Fondation Clément znajduje się około 15 min jazdy autem od apartamentu, natomiast Eglise St Michel znajduje się jedynie 1 km. Goście mogą cieszyć się bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży. Plantacja Clement House jest w około 6 km.
Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.
Obiekt noclegowy zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia i jadalnia.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Prywatna plaża
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Basen ze słoną wodą
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area obejmuje kuchnię?
Tak, Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area?
W Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy w Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area jest pralnia?
Beautiful Seaside Accommodation In A Residential Area oferuje pralkę.